Zjarr i madh përballë Portit të Mallrave në Sarandë, rrezikohen godinat e Marinës (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 22:09 31-07-2020 Zjarr i madh përballë Portit të Mallrave në Sarandë, rrezikohen godinat e Marinës (FOTO) Zjarri në Sarandë

Një zjarr i madh ka rënë në një kodër në lagjen "Limjon", përballë Portit të Mallrave në Sarandë.

Gazetarja Shpresa Dine se zjarri është ende aktiv në drejtim të godinave të marinës.

zjarrr.jpg

Shumë shkurre po digjen dhe kjo ka favorizuar përhapjen e zjarrit. Shërbimet zjarrfikëse janë në vendngjarje.

zjarrrr.jpg

Kjo zonë pak kohë më pare është dhënë me koncension, raporton news24.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099339485168457
array(1) { ["section"]=> string(92) "zjarr-i-madh-perballe-portit-te-mallrave-ne-sarande-rrezikohen-godinat-e-marines-foto-215677" }