Zjarr i madh përfshin pallatin shumëkatësh (Foto)

Publikuar tek: bota, më 19:49 15-11-2017 Zjarr i madh përfshin pallatin shumëkatësh (Foto)

Një ndërtesë shumëkatëshe në kryeqytetin e Irlandës së Veriut, Belfast, është përfshirë nga flakët mbrëmjen e kësaj të marte.

Qindra banorë në rrjetet sociale kanë nisur të postojnë foto dhe video nga vendi i ngajrjes. Nuk dihet ende nëse ka viktima.

Në video duket një pjesë e madhe e godinës e përfshirë nga flakët, në zonën Dunmurry të Belfasitit.

ertywry45rhy45h.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090551376342773
array(1) { ["section"]=> string(53) "zjarr-i-madh-perfshin-pallatin-shumekatesh-foto-99701" }