Zjarr masiv në Gjirokastër, shkrumbohen pishat

Publikuar tek: aktualitet, më 18:47 22-07-2019 Zjarr masiv në Gjirokastër, shkrumbohen pishat

Një zjarr masiv ka rënë tek pishat pranë lagjes Granicë e sipërme në qytetin e Gjirokastrës.

Si pasojë është djegur një sipërfaqe e vogël ndërkohë që rrezikonin që janë rrezikuar edhe disa banesa të tjera që ndodheshin aty pranë.

Zjarrëfiksja ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për shuarjen e flakëve.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10968685150146
array(1) { ["section"]=> string(52) "zjarr-masiv-ne-gjirokaster-shkrumbohen-pishat-173000" }