Zjarr masiv në Malin e Shëlzenit në Tropojë, foto nga vendi i ngjarjes

Publikuar tek: aktualitet, më 21:22 06-11-2015 Zjarr masiv në Malin e Shëlzenit në Tropojë, foto nga vendi i ngjarjes Foto e tanishme e zjarrit ne Malin e Shkelzenit (Alket Islami)

Në malin e Shkëlzenit i vendosur në një cep të Tropojës ka rënë një zjarr masiv. Informacioni përcillet nga Alket Islami, i cili ka mundur të sigurojë edhe një foto nga gjithë sa po ndodh atje. 

I kontaktuar nga Newsbomb.al Alket Islami thotë se ishte duke u kthyer nga Kosova, dhe që nga rruga është e dallueshme zjarri, ndërkohë që flakët e tij duket se po përpijnë gjithë malin. “E pamundur të afrohen zjarrëfikëset me sa shoh me sy të lirë, është 1500 metra lart” thotë Islami për newsbomb.al.

Edhe pse është natë, duken flakët e zjarrit që kanë pushtuar pothuajse gjithë pllajën e malit. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zv/ambasadori i Izraelit: Votimi pro i Shqipërisë për flamurin e Palestinës, zhgënjim për ne
Çudi shqiptare: Telat e elektrikut nuk lidhen më në shtyllë, por në pemë (Fotot) »
Article Logic
Execution time: 0.0121910572052
array(1) { ["section"]=> string(75) "zjarr-masiv-ne-malin-e-shelzenit-ne-tropoje-foto-nga-vendi-i-ngjarjes-24841" }