Zjarr në Bibliotekën Kombëtare të Tiranës, dyshohet për punonjës të bllokuar në katet e nëndheshme

Publikuar tek: aktualitet, më 11:03 15-03-2017 Zjarr në Bibliotekën Kombëtare të Tiranës, dyshohet për punonjës të bllokuar në katet e nëndheshme

Zjarr në Bibliotekën Kombëtare të Tiranës.

Zjarri ka rënë në katin e tretë tënëndheshëm ndërsa menjëherë në vendin e ngjarjes kanë shkuar zjarrfikset dhe forcat policore. Dyshohet se ka punonjës të bllokuar pasi në katet e nëndheshme lëvizet me ashensor por ende s'ka asnjë konfirmim nga policia. Disa punonjës janë parë të fusin me urgjencë bombula gazi në katet e nëndheshme por situata është e paqartë.

Nuk dihet ende dëmi i shkaktuar dhe as shkaqet e zjarrit që pritet të zbulohen në vazhdim.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tenton të vrasë me armë babain, arrestohet i mituri
Ana e trishtë e festës në Elbasan, shikoni fotot kontrast që nxjerrin keq Edi Ramën »
Article Logic
Execution time: 0.010251998901367
array(1) { ["section"]=> string(47) "zjarr-ne-biblioteken-kombetare-te-tiranes-71966" }