Zjarr në fabrikën e çantave në Gjirokastër, evakuuohen punëtorët

Publikuar tek: aktualitet, më 10:21 23-09-2020 Zjarr në fabrikën e çantave në Gjirokastër, evakuuohen punëtorët Ilustruese

Bie zjarr në fabrikën e çantave të kartonit në Gjirokastër.

Pas rënies së zjarrit të gjithë punëtorët e fabrikës janë evakuuar.

Në flakë është përshirë kati i parë i fabrikës që ndodhet në aksin rrugor Gjirokastër-Kakavijë.

Shkak dyshohet se është bërë një shkëndije elektrike dhe zjarri është shpërndarë në të gjithë katin.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012568950653076
array(1) { ["section"]=> string(70) "zjarr-ne-fabriken-e-cantave-ne-gjirokaster-evakuuohen-punetoret-221331" }