Zjarr në një depo armësh, humbin jetën 16 persona

Publikuar tek: bota, më 09:12 27-08-2016 Zjarr në një depo armësh, humbin jetën 16 persona

Një depo armësh ka marë zjarr dhe ka shkaktuar të paktën 16 të vdekur dhe 4 të plagosur në Rusi.

Ka qenë Ministria ruse e Emergjencave ajo që ka bërë të ditur lajmin dhe ka konfirmuar se 16 persona kanë humbur jetën si pasojë e këtij zjarri.

Sipas të dhënave viktimat janë punëtorë emigrantë.

Ende nuk dihen shkaqet e zjarrit, por policia ruse po punon për zbardhjen e shkaqeve të tij.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Italia në Zi Kombëtare, arrin në 290 numri i viktimave, 25 tërmete gjatë natës
Matteo Renzi dhe bashkëshortja e tij Agnese nuk i mbajnë dot lotët në ceremoninë e varrimit të viktimave të tërmeteve »
Article Logic
Execution time: 0.012449979782104
array(1) { ["section"]=> string(54) "zjarr-ne-nje-depo-armesh-humbin-jeten-16-persona-51011" }