Zjarr në një fabrikë në Greqi, tymi pushton zonën, mbyllet rruga nacionale Athinë-Lamia

Publikuar tek: aktualitet, më 08:37 15-08-2020 Zjarr në një fabrikë në Greqi, tymi pushton zonën, mbyllet rruga nacionale Athinë-Lamia

Një zjarr i madh ka rënë mëngjesin e sotëm në një fabrikë, në Greqi.

Bëhet me dije se zjarri ka rënë në Metamorfosi. Tymi ka ka pushtuar zonën dhe për pasojë rruga nacionale Athinë-Lamia aktualisht është mbyllur në të dy kalimet.

Sipas mediave greke zjarri ka rënë në një fabrikë që ka material të riciklueshme.

Sakaq, 21 zjarrfikëse kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e flakëve.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011932849884033
array(1) { ["section"]=> string(92) "zjarr-ne-nje-fabrike-ne-greqi-tymi-pushton-zonen-mbyllet-rruga-nacionale-athine-lamia-217184" }