Zjarr në një kopësht në Pensilvani, vdesin 5 fëmijë

Publikuar tek: bota, më 07:06 12-08-2019 Zjarr në një kopësht në Pensilvani, vdesin 5 fëmijë

Një zjarr në një kopësht i ka marrë jetën 5 fëmijëve dje në Erie të Pensilvanit në SHBA.

Mediat e huaja raportojnë se viktimat janë fëmijë nga 8 muash deri në 7 vjeç.

Gjithashtu bëhet me dije se flakët kanë lënduar edhe një grua, e cila u dërgua menjëherë në spital, por nuk mësohet për gjendjen e saj shëndetësore.

Ende nuk bëhen me dije shkaqet e rënies së zjarrit, ndërkohë autoritetet po punojnë për zbardhjen e ngjarjes.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013068914413452
array(1) { ["section"]=> string(57) "zjarr-ne-nje-kopesht-ne-pensilvani-vdesin-5-femije-175040" }