Zjarr në një lokal në Gjirokastër, i gjithë qyteti pa energji elektrike

Publikuar tek: aktualitet, më 08:48 01-02-2017 Zjarr në një lokal në Gjirokastër, i gjithë qyteti pa energji elektrike foto ilustruese

Një zjarr i fuqishëm në një lokal në në Gjirokastër është bërë shkak që i gjithë qyteti të mbetet pa eenergji elektrike.

Mësohet se zjarri ka përfshirë një godinë 4-katëshe, por nga informacionet e deritanishme bëhet me dije se si pasojë e zjarrit nuk ka të lënduar.

Menjëherë në vendngjarje kanë kanë mbërritur zjarrfikësit dhe po punojnë për normalizimin e situatës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Ofertat” e reja në Tiranë e në rrethe, 1300 vende të lira pune në shtet e privat, si të aplikoni
‘Benz’-i del nga rruga dhe përplas 2 të mitura, arrestohet shoferi 24-vjeçar (Emri) »
Article Logic
Execution time: 0.011962890625
array(1) { ["section"]=> string(76) "zjarr-ne-nje-lokal-ne-gjirokaster-i-gjithe-qyteti-pa-energji-elektrike-67318" }