Zjarr në Pogradec/ Përfshihet nga flakët kati i pestë i një pallati, evakuuohen banorët

Publikuar tek: aktualitet, më 13:25 28-12-2019 Zjarr në Pogradec/ Përfshihet nga flakët kati i pestë i një pallati, evakuuohen banorët

Një pallat është përfshirë pak më parë nga flakët në qytetin e Pogradecit.

 Mësohet se nuk ka të lënduar dhe banorët e pallatit janë evakuuar.

Sakaq, zjarrëfikësja ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për të shuar flakët.

Ndërkohë policia nga ana tjetër po heton për të zbardhur shkaqet e rënies së zjarrit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘E kënaqur edhe pse nën stres’, Majlinda Bregu bën bilancin e vitit 2019: Mos u habisni, rikthimi i grave në tregun e punës është celësi ekonomik i rajonit
Restaurohet flamuri i Kongresit të Lushnjes, studiuesi Samati: Gati për 100-vjetorin, shmangëm procesin e vetëshkatërrimit (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.013481140136719
array(1) { ["section"]=> string(92) "zjarr-ne-pogradec-perfshihet-nga-flaket-kati-i-peste-i-nje-pallati-evakuuohen-banoret-190598" }