Zjarr në qendrën shëndetësore tek "Brryli" në Tiranë

Publikuar tek: aktualitet, më 20:01 31-01-2017 Zjarr në qendrën shëndetësore tek

Qendra shëndetësore në zonën e Brrylit pranë Komisariatit numër 1 në kryeqytet është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme.

Nga burimet në vendngjarje mësohet se zjarri është vënë nën kontroll nga një ekip zjarrëfikësish.  Ka qenë mjekja e qendrës shëndetësore që ka njoftuar shërbimin zjarrfikës. Fatmirësisht nuk ka patur asnjë të lënduar, por nuk është bërë akoma i ditur shkaku i zjarrit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gjyqtari i Administratives deklaron 52 lekë dhe borxhe pa fund, gazetarja i dhuron një thes me miell
Bashkia fsheh procesverbalin e ndarjes së ndihmave, Organizata gjermane: As në Afganistan dhe Irak s'na ka ndodhur kështu! »
Article Logic
Execution time: 0.010313034057617
array(1) { ["section"]=> string(56) "zjarr-ne-qendren-shendetesore-tek-brryli-ne-tirane-67276" }