Zjarr në Qytet Studenti, tym e flakë te komisariati i policisë (FOTO-VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 17:30 17-02-2019 Zjarr në Qytet Studenti, tym e flakë te komisariati i policisë (FOTO-VIDEO)

Pasditen e sotme para komisariatit të policisë në Qytetin Studenti, është shënuar një incident.

Një pemë ka marrë flakë dhe duket se ka qenë diçka aksidentale, raporton gazetari ynë Endri Mema.

Oficerët e komisartit dyshojnë se zjarri nuk ka qenë i qëllimshëm por një pakujdesi e dikujt që ka hedhur një bisht cigareje pa dashje, ka prodhuar këtë incident para komisariatit, shumë pranë me godinat e konvikteve.

Megjithatë ngjarja do i referohet organeve kompetente dhe do hetohet situata raportojnë strukturat e policisë të zonës.

E.Mema/newsbomb.al

dfg.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arrestohet dibrani i dënuar për trafik droge, pritet ekstradimi drejt Shqipërisë (Emri)
Merr zgjidhje problemi i qytetarëve, dy lagje të Tiranës furnizohen me ujë të pijshëm »
Article Logic
Execution time: 0.0085840225219727
array(1) { ["section"]=> string(79) "zjarr-ne-qytet-studenti-tym-e-flake-te-komisariati-i-policise-foto-video-153155" }