Zjarr pranë Arena 02 në Londër, tymi mbulon qytetin

Publikuar tek: bota, më 16:41 08-08-2016 Zjarr pranë Arena 02 në Londër, tymi mbulon qytetin

Më shumë se 100 zjarrfikës po mundohen të fikin zjarrin e madh afër Arenës së njohur “O2” në Greenëich, London.

“The Indipendent” shkruan se kanë qenë mbi 50 telefonatat që kanë kërkuar ndihmë lidhur me rastin për fikjen e zjarrit të madh.

Ende nuk dihet se çfarë e ka shkaktuar zjarrin, por zjarrëfikëset janë në vendngjarje dhe po përballen me intensitet të madh flakësh dhe tymi.

 

zjarr_londer5.jpgzjarr_londer4.jpgzjarr_londer2.jpgzjarr_londer1.jpgzjarr_londer.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027952909469604
array(1) { ["section"]=> string(56) "zjarr-prane-arena-02-ne-londer-tymi-mbulon-qytetin-49126" }