Zjarr pranë pallatit të Sali Berishës, policia me urgjencë në vendngjarje

Publikuar tek: aktualitet, më 16:44 13-04-2017 Zjarr pranë pallatit të Sali Berishës, policia me urgjencë në vendngjarje

Zjarr pranë pallatit ku jeton ish kryeministri Sali Berisha, në zonën Liceut në Tiranë.

Menjëherë në vendin e ngjarjes kanë mbërritur forcat policore si dhe forcat zjarrfikëse  që po bëjnë të mundur lokalizimin e flakëve dhe shuarjen e tyre.

Ende nuk dihen shkaqet e rënies së zjarrit por nuk ka njerëz të lënduar e as dëme materiale.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ZBARDHEN SMS-të: “Do të ngjitem lart në shtëpi”, si e përndiqte ‘fansi’ Luana Vjollcën
Kompania arabe merr "OK" për ndërtimin e Kullës në Tiranë, çfarë i fali sot Kuvendi në këmbim të 250 milion dollarëve »
Article Logic
Execution time: 0.011191844940186
array(1) { ["section"]=> string(78) "zjarr-prane-pallatit-te-sali-berishes-policia-me-urgjence-ne-vendngjarje-75079" }