Zjarr te Kopshti Botanik në Tiranë, Reila Bozdo rastis në vendngjarje dhe filmon gjithçka (PAMJET VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 15:08 16-02-2017

Zjarr në Kopshtin Botanik në kryeqytet.

Ngjarja është denoncuar nga Reila Bozdo, koordinatore e PD-së në profilin e saj në facebook, përmes një videoje amatore.

Ajo shkruan se për ngjarjen në fjalë ka njoftuar policinë dhe zjarrëfikësen prej 20 minutash, megjithatë flakët vijojnë të mbeten aktive.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zbulohen arsyet e dorëheqjes së Alket Hysenit, letra që i dorëzoi Ramës e Ahmetajt dhe gjoba e majme që firmosi një ditë më parë
Vijon dorëzimi i armëve, në 24 orë janë dorëzuar 30 armë, 14.248 fishekë, 6 granata dhe 8 predha (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.010334968566895
array(1) { ["section"]=> string(107) "zjarr-te-kopshti-botanik-ne-tirane-reila-bozdo-rastis-ne-vendngjarje-dhe-filmon-gjithcka-pamjet-video-68924" }