Zjarrëfikëset e Tiranës me urgjencë në Presidencë, shkëndijë elektrike në bodrum

Publikuar tek: aktualitet, më 22:28 16-09-2019 Zjarrëfikëset e Tiranës me urgjencë në Presidencë, shkëndijë elektrike në bodrum Presidenca

Një shkëndijë elektrike në bodrumin e Presidencës ka alarmuar forcat zjarrëfikëse të Tiranës.

Garda e Republikës sipas protokollit ka njoftuar forcat zjarrëfikëse si masë paraprake për të parandaluar një zjarr të mundshëm.

Pas kontrollit të gjithë perimetrit të godinës, dhe zgjedhjes së problemit, mësohet se zjarrëfikësit janë larguar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034811019897461
array(1) { ["section"]=> string(86) "zjarrefikeset-e-tiranes-me-urgjence-ne-presidence-shkendije-elektrike-ne-bodrum-178707" }