Zjarrfikeset

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:31 04-02-2015 Zjarrfikeset

Nuk kanë ujë, as mjete shumë në dispozicion, por kanë fonde për të nxjerrë një revistë që e japin falas. Kjo ndodh me prefekturën e Tiranës për shërbimin e zjarrëfikseve. Dhe siç e shikoni në kopertinë, flitet për modernizimin e shërbimit zjarrfikës. Mund të jetë e vërtetë, po revista pse duhet???

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « vlora
bashkim shehu »
Article Logic
Execution time: 0.011013031005859
array(1) { ["section"]=> string(17) "zjarrfikeset-2275" }