Zjarri në Bashkinë e Kamzës, reagon kryebashkiaku Suli (Ja çfarë i shkaktoi flakët)

Publikuar tek: aktualitet, më 16:23 19-09-2020 Zjarri në Bashkinë e Kamzës, reagon kryebashkiaku Suli (Ja çfarë i shkaktoi flakët)

Ditën e sotme u përfshi nga flakët pjesa ballore e Bashkisë së Kamzës.

Ndaj kësaj ka reguar kryebashkiaku i Kamzës, Rakip Suli, i cili shprehet se godina është përfshirë nga flakët për shkak të një shkëndije elektrike.

Ndër të tjera ai ka falenderuar ekipin e zjarrfikësve që bënë të mundur shuarjen e flakëve në kohë rekord.

“Një shkëndijë elektrike u shkaktua sot jashtë ambientit të Bashkisë Kamëz!

Faleminderit ekipit të zjarrëfikëses së Bashkisë Kamëz, të cilët ndërhynë në kohë rekord duke bërë të mundur shuarjen e zjarrit!

Ndryshe nga sot ku çdo problem e ka një zgjidhje, para 6 muajsh kjo bashki nuk kishte as zjarrëfikëse dhe raste të tilla do të ishin fatale” shkruan Suli.

119919327_3252721584776857_6640809325945240604_n.jpg119962084_3252721448110204_472254207932872412_n.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011621952056885
array(1) { ["section"]=> string(87) "zjarri-ne-bashkine-e-kamzes-reagon-kryebashkiaku-suli-ja-cfare-i-shkaktoi-flaket-220944" }