Zjarri në Elbasan, një helikopter po nxjerr banorët nga pallati

Publikuar tek: aktualitet, më 12:50 18-06-2019 Zjarri në Elbasan, një helikopter po nxjerr banorët nga pallati

Një helikopter ka ardhur në ndihmë për nxjerrjen e banorëve nga pallati i cili u përfshi nga flakët në Elbasan.

Mësohet se banorët nuk mund të dilnin pasi të gjitha ambientet e pallatit ishin plot me tym.

Ngjarja ka ndodhur pranë gjimnazit 'Dhaskal Todri'

Nga raportimet paraprake mësohet se deri më tani nuk është njoftuar për persona të lënduar ndërkohë që zjarri ka rënë në një apratament.

Sakaq, forcat zjarrfikëse ndodhen në vendngjarje dhe kanë vënë nën kontroll situatën.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02243709564209
array(1) { ["section"]=> string(69) "zjarri-ne-elbasan-nje-helikopter-po-nxjerr-banoret-nga-pallati-168693" }