Zogu i Tiranës nuk ndalet, foto gjatë pozicioneve të seksit me partneren: Na kanë kërkuar treshe

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:14 11-05-2016 Zogu i Tiranës nuk ndalet, foto gjatë pozicioneve të seksit me partneren: Na kanë kërkuar treshe

Hermes Nikaj, i njohur ndryshe si “Zogu i Tiranës’ sa vjen e bëhet më i papërmbajtur për t’ju shfaqur publikut ashtu siç është. Këtë herë...edhe lakuriq teksa provon pozicione seksuale me partneren e tij.

Ai thotë për revistën “Story’ se i kanë propozuar për treshe por vazhdon të jetë besnik i marrëdhënieve tradicionale.

“Ne jemi shumë të nxehtë në krevat të dy, kështu që kryejmë seks shpesh herë. Tre-katër herë në javë është e zakonshme për ne”, rrëfen Zogu 24 vjeçar ndërsa pohon: “Ka pasur oferta dhe ngacmime për të bërë seks treshe, por edhe pse jemi çift modern kemi bazën e tradicionaliteti".

zogu2.jpg

zogu1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036922931671143
array(1) { ["section"]=> string(100) "zogu-i-tiranes-nuk-ndalet-foto-gjate-pozicioneve-te-seksit-me-partneren-na-kane-kerkuar-treshe-40119" }