Zonja e moshuar mbush 111 vjeç, zbulon sekretin e jetëgjatësisë për herë të parë

Publikuar tek: bota, më 22:00 18-09-2017 Zonja e moshuar mbush 111 vjeç, zbulon sekretin e jetëgjatësisë për herë të parë

Një nga njerëzit më të moshuar në Mbretërinë e Bashkuar sapo ka mbushur 111 vjeç dhe ajo pretendon  se pas jetëgjatësisë së saj fshihet whiskey që ka pirë çdo natë.

Grace Jones, së fundmi ka festuar ditëlindjen e 111-të, megjithatë tha se nuk 'ndihet ndryshe nga në 21 vjeçare”.

Whiskey që ka pirë çdo natë e ka çuar Grace drejt dekadës e saj të 12-të.

Vajza e saj Dierdre, e cila po i afrohet ditëlindjes së 80-të, tha për nënën se: "Ajo është një person shumë pozitiv dhe nuk shqetësohet për asgjë".

dgsgsdg_copy.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gruaja e paralizuar, e dëmtuar në tru humbet ndihmën nga qeveria, arsyeja do t'ju prekë
Rast i mistershëm në Zvicër, qindra kartmonedha 500-she euro të hedhura në WC »
Article Logic
Execution time: 0.0070300102233887
array(1) { ["section"]=> string(85) "zonja-e-moshuar-mbush-111-vjec-zbulon-sekretin-e-jetegjatesise-per-here-te-pare-92823" }