'Zonja e Parë’ e familjes Gjebrea ka ditëlindjen, Arditi dhe i biri emocionojnë me urimet e tyre (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:42 02-02-2019 'Zonja e Parë’ e familjes Gjebrea ka ditëlindjen, Arditi dhe i biri emocionojnë me urimet e tyre (FOTO)

Në familjen Gjebrea, sot është një ditë e veçantë, pasi zonja e shtëpisë, Anila ka ditëlindjen.

 

Bashkëshorti i saj, producenti Ardit Gjebrea ka zgjedhur t’i bëj një dedikim të veçantë duke postuar në ‘Insta Story’ një foto, në të cilën shfaqen dy femrat e jetës së tij, Anila dhe e bija Anna.

‘Gëzuar ditëlindjen fati im’, shkruan Arditi.

Screenshot_1.png

Ndërkohë nuk ka munguar as i biri Joni, i cili po ashtu ka publikuar një foto me të ëmën.

Screenshot_3.png

‘Edhe 100 vite te tjera o shpirti i familjes...’, janë fjalët e Jonit.

Kujtojmë se pak ditë më parë, në familjen Gjebrea ishte një tjetër ditëlindje, Anna e vogël mbushi plot 10 vite.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.084222078323364
array(1) { ["section"]=> string(105) "zonja-e-pare-e-familjes-gjebrea-ka-ditelindjen-arditi-dhe-i-biri-emocionojne-me-urimet-e-tyre-foto-151305" }