Zonja e Parë pa Presidentin, shfaqet me bikini krah trupërojes (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 14:25 13-08-2018 Zonja e Parë pa Presidentin, shfaqet me bikini krah trupërojes (FOTO)

Zonja e Parë e Francës Briggite Macron është fotografuar duke bërë xhiro me motor deti, në brigjet e Bormes-les-Mimomas.

Macron nuk është në shoqërinë  e Presidentit por të trupërojës së saj.

E veshur me bikini ngjyrë rozë dhe me kapele, Zonja e Parë e Francës po shijon pushimet në det.

french-presidents-wife-brigitte-macron-65-takes-to-the-sea-during-a-holiday-on-the-cote-dazur (1).jpg

4F0C5FC900000578-0-image-m-5_1534102503867.jpg

4F0C5EB500000578-0-image-m-7_1534102541902.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011340856552124
array(1) { ["section"]=> string(73) "zonja-e-pare-pa-presidentin-shfaqet-me-bikini-krah-truperojes-foto-130984" }