'Zonja e Parë' paska bërë një ndryshim dhe askush nuk e kuptoi (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:45 13-07-2019 'Zonja e Parë' paska bërë një ndryshim dhe askush nuk e kuptoi (FOTO)

Gjatë ditës së sotme Presidenti Ilir Meta u vlerësua në Venecia me Çmimin Ndërkombëtar ‘Luani i Artë’.

I shoqëruar nga dy vajzat dhe djali, Meta u vlerësua për promovimin e demokracisë dhe pluralizmit politik, për forcimin e paqes dhe stabilitetit në Ballkan, për promovimin e bashkëjetesës dhe harmonisë fetare, si edhe për forcimin marrëdhënieve italo-shqiptare.

Mirëpo ajo që ka rënë në sy të të gjithëve është vajza e tij e madhe Bora, e cila ndryshe njihet si 'Zonja e Parë' e Shqipërisë.

Bora duket se ka ndryshuar shumë që nga dalja e fundit publike.

Ajo është shfaqur me një model të ri flokësh. 

Bora i ka shkurtuar paksa dhe ka hapur më tepër ngjyrën, duke hequr dorë nga flokët e zeza dhe të errët që jemi mësuar gjithmonë ta shohim.

67341635_2373069412739318_5138133809304174592_o.jpg

META-FAMILJA-1.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024835109710693
array(1) { ["section"]=> string(72) "zonja-e-pare-paska-bere-nje-ndryshim-dhe-askush-nuk-e-kuptoi-foto-172111" }