Zonjat presidente të Kosovës dhe Kroacisë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:37 16-02-2015 Zonjat presidente të Kosovës dhe Kroacisë

Janë dy zonja presidente, ajo e Kroacisë që pret atë të Kosovës. Ballkani realisht ka dy zonja Presidente, që janë kryekëput ndryshe nga gjithë debati që në fakt po shohim në Shqipëri, mes burrave që na drejtojnë. Presidenti dhe kryeministri janë përfshirë në një "sherr" prej ditësh. Ndoshta duhet të marrin shembull nga sjellja e zonjave.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099480152130127
array(1) { ["section"]=> string(46) "zonjat-presidente-te-kosoves-dhe-kroacise-3446" }