“Zoti kryeministër na i shiko çmimet e biletave”, Rama “flakë për flakë” me komentuesit pas linjës së re ajrore

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:41 08-05-2017 “Zoti kryeministër na i shiko çmimet e biletave”, Rama “flakë për flakë” me komentuesit pas linjës së re ajrore

Kryeministri Edi Rama është përballur me një “lumë” komentesh në profilin e tij në facebook, pas konferencën e ditës së sotme me drejtorin e “Turkish Airlines”, Ilker Ayci.

Rama në këtë dalje publike dha lajmin e mirë se linja e re ajrore me Shqipërinë nis punën brenda këtij viti. Por, nga ana tjetër, ndjekësit e kryeministrit kanë shkuar përtej kësaj dhe i kanë kërkuar Ramës të rishikojë çeshtjen e çmimit të biletave.

Shefi i qeverisë ka gjetur kohën dhe u është kthyer “flakë për flakë” disa prej komentuesve. 

 

rama_aaa_ok.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028829097747803
array(1) { ["section"]=> string(112) "zoti-kryeminister-na-i-shiko-cmimet-e-biletave-rama-flake-per-flake-me-komentuesit-pas-linjes-se-re-ajrore-77886" }