Zv/kapiteni i Tiranës kurorëzon dashurinë në fushë, thotë 'PO' mes qindra tifozëve në stadiumin ‘Selman Stermasi’ (FOTO)

Publikuar tek: sport, më 16:20 16-10-2016

Futbollisti i Tiranës Gentjan Muça kurorëzon dashurinë e tij në mes të statiumit ‘Selman Stermasi’.

Ai ka zgjedhur pikërisht këtë ditë ku ekipi i Tiranës luan me Skënderbeun.

Zv/kapiteni 29-vjeçar dhe e fejuara e tij kanë zgjedhur pikërisht momentin përpara fillimit të ndeshjes për të celebruar martesën e tyre para qindra tifozëve.

Ndeshja nisi në orën 17:00, ndërsa në orën 20:00 bardheblutë do ti drejtohen restorantit ku do të zhvillohet dasma ku dhurata më e bukur për të do të ishte fitorja e Tiranës.

 futboll.jpgfutboll1.jpgfutboll2.jpgfutboll3.jpgfutboll4.jpgfutboll5.jpg

futboll78.jpg

 futboll89.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024270057678223
array(1) { ["section"]=> string(119) "zv-kapiteni-i-tiranes-kurorezon-dashurine-ne-fushe-thote-po-mes-qindra-tifozeve-ne-stadiumin-selman-stermasi-foto-56379" }