Zv.kryeministri Peleshi uron gruan e tij Amardën në Facebook

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:32 11-06-2015 Zv.kryeministri Peleshi uron gruan e tij Amardën në Facebook Niko Peleshi dhe bashkëshortja e tij

Zëvendëskryeministri Niko Peleshi  ka zgjedhur rrjetin social Facebook për ta uruar kështu publikisht bashkëshorten e tij  Amarda Telen.

Bashkëshortja e Peleshit feston ditën e lindjes së saj dhe për ta uruar, zv.kryeminstri  ka zgjedhur një foto ku Amarda bëhet gati t’i fryjë qirinjtë në tortën e ditëlindjes.

Peleshi duket i emocionuar e ndërsa ka shkruar thjesht : “Edhe 100” si urim për bashkëshorten e tij.

Urimi i Niko Peleshit

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0073680877685547
array(1) { ["section"]=> string(66) "zv-kryeministri-peleshi-uron-gruan-e-tij-amarden-ne-facebook-13300" }