Zv.ministri i Mbrojtjes gjen të përbashkëtën mes Edi Ramës e Donald Trump, ja cila…

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:08 09-11-2016 Zv.ministri i Mbrojtjes gjen të përbashkëtën mes Edi Ramës e Donald Trump, ja cila… Edi Rama dhe Petro Koçi

Zv.ministri I Mbrojtjes, Petro Koçi ka gjetur një të përbashkët mes kryeministrit Edi Rama dhe presidentit të SHBA Donald Trump, dhe ka preferuar ta ndajë këtë me miqtë e vet në rrjetet sociale, raporton Newsbomb.al

Shkruan Koçi:

“Ajo qe BASHKON Ramen me Trump eshte thelbesore: erdhen ne pushtet me lufte kunder te gjitheve, përfshirë dhe ata brenda partive të tyre”.

Në fakt, nuk dihet se për kë e ka pasur Koçi një status të tillë. Rama u zgjodh kryetar partie me mbi 90 përqind të votave, aq sa u duk se nuk kishte ndonjë armik të brendshëm, raporton Newsbomb.al

petroooo

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0088798999786377
array(1) { ["section"]=> string(87) "zv-ministri-i-mbrojtjes-gjen-te-perbashketen-mes-edi-rames-e-donald-trump-ja-cila-58951" }