Zv.ministri i Ramës: Basha do Tahirin në burg, të tjerë duan atë...

Publikuar tek: politike, më 14:32 12-01-2018 Zv.ministri i Ramës: Basha do Tahirin në burg, të tjerë duan atë...

Ditën e djeshme kreu i PD Lulzim Basha kërkoi arrestimin e kryebashkiakut Vangjush Dako, ish-ministrit Saimir Tahiri dhe kryebashkiakut Qazim Sejdini.

Sakaq, ka reaguar zv.ministri i Mbrojtjes Petro Koçi duke i kujtuar kryedemokratit se edhe këtë të fundit e duan në burg por në fund është drejtësia ajo që vendos.

“Basha do Tahirin në burg. Të tjerë duan Bashën në burg. Vendimet i merr drejtësia dhe jo turmat zoti Basha!” shkruan Koçi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01067590713501
array(1) { ["section"]=> string(69) "zv-ministri-i-rames-basha-do-tahirin-ne-burg-te-tjere-duan-ate-106327" }