Zv. ministri ia shtron tavë me krap dhe verë në Shkodër, ja sa po i shijon

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:48 30-10-2017 Zv. ministri ia shtron tavë me krap dhe verë në Shkodër, ja sa po i shijon

Zv.ministri në Ministrinë e Energjetikes dhe Infrastrukturës, Artan Shkreli ditën e djeshme ka qenë duke shijuar një tavë me krap dhe verë në qytetin e bukur të Shkodrës.

Në një postim Shkreli ndër të tjera shkruan kështu: “Tavë krapi - specialitet unik shkodran. "O m'pi me venë, o m'ço ku kam kenë!", shkruan ndër të tjera zv.ministri.

Postimi i Shhkrelit:

SHKODER – PARRUCE
Tavë krapi - specialitet unik shkodran.
Privilegj gostia me gjindjen tende
Tradita do qe krapi te belbezonte kercenueshem: "O m'pi me venë, o m'ço ku kam kenë!"... dhe e tha vertete.

gffggf.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090868473052979
array(1) { ["section"]=> string(78) "zv-ministri-ia-shtron-tave-me-krap-dhe-vere-ne-shkoder-ja-sa-po-i-shijon-97756" }