Zv/ministri surprizon bashkëshorten për ditëlindje, i dhuron lule dhe i dedikon disa fjalë (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:11 28-12-2016 Zv/ministri surprizon bashkëshorten për ditëlindje, i dhuron lule dhe i dedikon disa fjalë (Foto)

Zv/ministri i Punëve të Jashtme, dhe kandidati për ambasador në Kinë, Selim Belortaja nuk i ka kursyer lulet për ditëlindjen e bashkëshortes së tij.

Belortja nëpërmjetë një dedikimi në rrjetet sociale shkruan se në rrjedhën e kohës numrat shfaqen dhe zhduken, por në regjistrin e tij do të mbetet numri 25, koha kur ata janë lidhur sëbashku.

“Në rrjedhën e kohës, shfaqen hera-herës dhe numura të tjera. Shfaqen dhe zhduken. Ndërsa në "rregjistrin" tim mbetet po ai: numuri 25!! Sepse tek ti unë shoh po të njëjtën: 25-vjeçaren, e cila atëmot u lidh me mua. Edhe 100, bashkudhëtarja e mirë dhe e pazhurmë e jetës sime” shkruan Belortaja.

selim_belortja.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071990489959717
array(1) { ["section"]=> string(100) "zv-ministri-surprizon-bashkeshorten-per-ditelindje-i-dhuron-lule-dhe-i-dedikon-disa-fjale-foto-63997" }