Zv.presidenti amerikan, puthje dhe komplimente për një zonjë të rëndësishme në Kosovë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:19 18-08-2016 Zv.presidenti amerikan, puthje dhe komplimente për një zonjë të rëndësishme në Kosovë

Puthja e dhënë nga zv.presidenti Biden për ish­-presidenten Jahjaga, një puthje shumë e ngrohtë dhe komplimenta pa fund.

Kanë qenë këto “dhurata” që ka rezervuar për ish-presidenten e Kosovës, Atifete Jahjaga, zv. Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, gjatë ceremonisë së inaugurimit të rrugës “Beau Biden” në Kosovë.

“Ish­presidentja Jahjaga, dukeni shumë bukur dhe mund t’ju them se po dukeni më bukur se të gjithë këtu”, ka thënë Biden, citojnë mediat në Kosovë.

Madje, portalet kosovare e shoqërojnë këtë edhe me puthjen e zv.presidentit amerikan, për ish-presidenten Jahjaga.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025694131851196
array(1) { ["section"]=> string(90) "zv-presidenti-amerikan-puthje-dhe-komplimente-per-nje-zonje-te-rendesishme-ne-kosove-50056" }