Zyrtare/ Alban Meha transferohet tek Al Nasr (FOTO)

Publikuar tek: sport, më 17:58 14-07-2016 Zyrtare/ Alban Meha  transferohet tek Al Nasr (FOTO)

Mesfushori i Kombëtares shqiptare, Alban Meha,  është transferuar te Al Nasr në Arabin Saudite.

Pas problemeve që pati në fillim me pronarët e rinj të klubit, tashmë gjithçka është zgjidhur dhe futbollisti tashmë është lojtari më i ri i Al Nasr.

Lajmi është konfirmuar nga vetë lojtari përmes profilit zyrtar në rrjetin social, Facebook. Kosovari ka nënshkruar kontratë 2 vjeçare me ekipin nga Arabia Saudite.

neha_alban.jpgalban_meha.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024294137954712
array(1) { ["section"]=> string(54) "zyrtare-alban-meha-transferohet-tek-al-nasr-foto-46610" }