Zyrtare/ Besnik Dushaj kandidati i PD për Tropojën

Publikuar tek: politike, më 20:54 10-04-2015 Zyrtare/ Besnik Dushaj kandidati i PD për Tropojën

Besnik Dushaj do të jetë kandidati i Partisë Demokratike për Bashkinë e Tropojës në zgjedhjet lokale të 21 qershorit.

Kandidatura e Dushaj është zyrtarizuar nga PD, ndërsa ai do të përballet në Tropojë me kandidatin e PS-së Rexh Byberi. Besnik Dushaj aktualisht është deputet në Kuvendin e Shqipërisë për qarkun e Kukësit dhe ka ushtruar këtë funksion që prej vitit 2009.

Lexo edhe:

Zyrtarizimi i kandidatëve, Peleshi: Në Korçë Sotiraq Filo, Gëzim Topçiu në Maliq

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010012865066528
array(1) { ["section"]=> string(54) "zyrtare-besnik-dushaj-kandidati-i-pd-per-tropojen-8406" }