ZYRTARE/ Ish-sulmuesi firmos në Çeki, Skënderbeu në ditë të vështira

Publikuar tek: sport, më 18:56 21-07-2018 ZYRTARE/ Ish-sulmuesi firmos në Çeki, Skënderbeu në ditë të vështira Peter Olanyika

Peter Olanyika ka firmosur me ekipin e ri për sezonin e ardhshëm. Ishi i Skënderbeut ka firmosur në Çeki te Slavia Praga.

Sulmuesi i cili ka qenë pjesë e skuadrës së Bylisit dhe Skënderbeut ka vendosur në këtë mënyrë për të ardhmen.

Nga Belgjika, nigeriani ka vendosur të nisë një eksperiencë të re në Çeki.

Kjo firmë e 22-vjeçarit vjen në një moment kur ish-ekipi i sulmuesi, Skënderbeu vuan, pavarësisht se nga ai përfitoi një shumë të majme në momentin e shitjes.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13781213760376
array(1) { ["section"]=> string(73) "zyrtare-ish-sulmuesi-firmos-ne-ceki-skenderbeu-ne-dite-te-veshtira-128662" }