Zyrtare: Ja me kë do përballet Florian Marku në 14 shtator

Publikuar tek: sport, më 21:14 08-08-2018 Zyrtare: Ja me kë do përballet Florian Marku në 14 shtator

Sfida e radhës e Florian Markut në ringun e MMA do të jetë kundër sportistit rus Sergey Klyuev.

Ndeshja do të zhvillohet në 14 shtator në sallën e Sportit "Bill Clinton" në Ferizaj. Klyuev është një sportist i ri nga rusia me 7 ndeshje, 6 fitore dhe 1 humbje. Ndërsa Marku vjen pas një fitoreje kundër sportistit në MMA serb të cilin e mposhti për 90 sekonda në Tiranë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028557062149048
array(1) { ["section"]=> string(64) "zyrtare-ja-me-ke-do-perballet-florian-marku-ne-14-shtator-130557" }