ZYRTARE / Këta janë 11 futbollistët që ka zgjedhur De Biasi, sakrifikon Canën për Ajetin

Publikuar tek: sport, më 20:30 19-06-2016 ZYRTARE / Këta janë 11 futbollistët që ka zgjedhur De Biasi, sakrifikon Canën për Ajetin

Shqipëria sot do të ndeshet me Rumaninë për sfidën e fundit në grup dhe më vendimtaren përsa i përket të ardhmes në Europian.

Askush nuk e dëshiron largimin e kuqezinjve nga ky kompeticion, ndërsa të gjithë në Kombëtare po përpiqen për të bërë më të mirën në sfidën e mbrëmjes së sotme.

Ndërsa trajneri Xhani De Biazi ka projektuar edhe 11-shen për sfidën e fundit, ku në sy bie mungesa e kapitenit Lorik Cana. Në mbrojtje do t'i besojë sërish dyshes Mavraj - Ajeti, ndërsa vendin e Kukelit përpara mbrojtjes do e marrë Migjen Basha. Sa iu përket lojtarëve të tjerë, ata do të jenë të njëjtët si në sfidën kundër Francës. Sa i përket skemës, italiani nuk heq dorë nga 4-5-1.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0092761516571045
array(1) { ["section"]=> string(91) "zyrtare-keta-jane-11-futbollistet-qe-ka-zgjedhur-de-biasi-sakrifikon-canen-per-ajetin-44014" }