Zyrtare: Kjo është data e prezantimit të iPhone 8

Publikuar tek: bota, më 18:50 31-08-2017 Zyrtare: Kjo është data e prezantimit të iPhone 8

Smartfoni i ri i kompanisë amerikane Apple, iPhone 8 pritet të prezantohet muajin tjetër.

Por tashmë kemi një datë të saktë zyrtare se kur do të mbahet eventi i madh; në 12 shtator.

Ky do të jetë eventi i parë i Apple që do mbahet në Teatrin Steve Jobs në Cupertino, California, ku kompania ka edhe zyrat gjigante.

iPhone 8 pritet të ketë një ekran më të madh, dhe teknologjinë e re “retina scan”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « A duhet lënë telefoni në karikim pasi arrin 100%? Mësoni si të ruani jetëgjatësinë e baterisë
Shqipëria mbyll ueb-faqen famëkeqe neonaziste "Dailystormer" »
Article Logic
Execution time: 0.011723041534424
array(1) { ["section"]=> string(54) "zyrtare-kjo-eshte-data-e-prezantimit-te-iphone-8-90777" }