ZYRTARE/ Klodian Duro zgjidhet trajner i Kamzës

Publikuar tek: sport, më 13:07 04-09-2018 ZYRTARE/ Klodian Duro zgjidhet trajner i Kamzës

Pas shumë spekulimeve se kush do të merrte drejtimin e Kamzës ka ardhur dhe lajmi që i ka dhënë zgjidhje çdo dileme për stolin. Ish-trajneri i Kukësit dhe ish-futbollisti i Kombëtares Klodian Duro është konfirmuar nga klubi kamzali si tekniku më i ri i Kamzës.

Lajmi zyrtar është dhënë në faqen e ekipit në “Facebook”.

“Klubi bën të ditur akordin me trajnerin Klodian Duro. Prezantimi zyrtar do të zhvillohet nesër (e mërkurë) ora 17:00 në ambjentet tona.”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032098054885864
array(1) { ["section"]=> string(53) "zyrtare-klodian-duro-zgjidhet-trajner-i-kamzes-133140" }