Zyrtare: Ky është iPhone 7 (Foto)

Publikuar tek: bota, më 21:15 11-07-2016 Zyrtare: Ky është iPhone 7 (Foto)

Edhe pse pritet të dalë në treg këtë vjeshtë, fotografitë e smartfonit të ri nga Apple, tashmë janë përhapur në rrjetet sociale.

Fotografia e publikuar nga “Nowëhereelse.fr” tregon iPhone 7 me trup alumini 4.7 inç. Vijat e antenave janë zhvendosur në pjesën e poshtme dhe të sipërme të smartfonit dhe vrima e kamerës duket që është shumë më e madhe nga modelet e vjetra.

Zëra të tjerë për iPhone 7 thonë se nuk do të ketë portë për kufje por ato do lidhen me Bluetooth. Gjithashtu mendodohet se butoni “Home Screen” do të jetë vetëm me prekje, to jetë kundër ujit dhe modeli bazë do fillojë nga 32 GB memorie.

Iphone7-Foto_Photo.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Të shtëna me armë në një Gjykatë në SHBA, raportohet për viktima
Ky robot e vrau autorin e masakrës në Dallas »
Article Logic
Execution time: 0.010930061340332
array(1) { ["section"]=> string(36) "zyrtare-ky-eshte-iphone-7-foto-46263" }