ZYRTARE/ Milan largon nga skuadra sulmuesin e njohur

Publikuar tek: sport, më 20:16 11-08-2018 ZYRTARE/ Milan largon nga skuadra sulmuesin e njohur

Andre Silva është lojtari më i ri i skuadrës së Seviljes në Spanjë.

Lojtari është larguar nga Milan pas një sezoni zhgënjyes në Itali. Megjithatë gjithçka është kryer në huazim me të drejtë blerje.

Lajmi është bërë zyrtar në faqen e spanjollëve, ndërsa sulmuesi ka kryer vizitat mjekësore dhe ka firmosur zyrtarisht kontratën.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0076141357421875
array(1) { ["section"]=> string(58) "zyrtare-milan-largon-nga-skuadra-sulmuesin-e-njohur-130836" }