Zyrtare: Pamje të rralla të iPhone 7 duke funksionuar me sistemin e brendshëm (Foto-Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:13 04-08-2016 Zyrtare: Pamje të rralla të iPhone 7 duke funksionuar me sistemin e brendshëm (Foto-Video)

Këto janë fotografitë e rralla dhe një video që tregon prototipin e iPhone 7 duke funksionuar me sistemin operativ të brendshëm.

Pamjet e rralla kanë dalë në mediat kineze, aty ku janë fabrikat gjigande të montimit të telefonave iPhone. Kjo nuk është hera e parë që pamjet e smartfonit dalin në ueb përpara publikimi zyrtar që pritet të jetë data 16 shtator.

Por kjo është hera e parë që një smartfon iPhone duket teksa punon me sistemin e brendshëm.

 

ja1pg.jpg

jjjpgj2.jpg

ssssph8888.jpg

ssdddssg.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.15324997901917
array(1) { ["section"]=> string(93) "zyrtare-pamje-te-rralla-te-iphone-7-duke-funksionuar-me-sistemin-e-brendshem-foto-video-48787" }