ZYRTARE/ 'Pirdhuni bijë ku*vash' , Federata Angleze DËNON Mourinhon

Publikuar tek: sport, më 15:08 16-10-2018 ZYRTARE/ 'Pirdhuni bijë ku*vash' , Federata Angleze DËNON Mourinhon

Jose Mourinho gjithmonë ka qenë i kontestuar në lidhje me mediat, duke marrë shumë kritika, por edhe ky i fundit nuk kursehet aspak.

Një gjest aspak i hijshëm në fitoren me përmbysje ndaj Newcastle 3-2 në “Old Trafford” portugezi është shprehur në gjuhën e tij amtare duke treguar edhe gishtin e vogël nga kamera: “Pirdhuni bijë ku*vash”.

Në lidhje me këtë gjest, Federata Angleze ka marrë një vendim për teknikum dhe ai nuk do të jete i pranishëm në pankinë në transfertën që do të luajë ndaj Chelsea-s të shtunën në orën 13:30 minuta.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0090548992156982
array(1) { ["section"]=> string(69) "zyrtare-pirdhuni-bije-ku-vash-federata-angleze-denon-mourinhon-138026" }