ZYRTARE/ Rikthehet Briseida e tatimeve, merr në dorë drejtorinë e rëndësishme

Publikuar tek: aktualitet, më 18:10 28-03-2018 ZYRTARE/ Rikthehet Briseida e tatimeve, merr në dorë drejtorinë e rëndësishme Briseida Shehaj

Briseida Shehaj është vendosur në krye të Task-Forcës për Bregdetin.

Posti i ri i Shehaj u publikua gjatë një deklarate të kreut të ALUIZNIT, Artan Lame ku ky i fundit përmblodhi problematikat në institucionet e ZQRPP mbi çështjen e regjistrimeve të tokave bujqësore.

Pas reshtimit të të gjitha anomalive mbi këtë çështje, vihet re se të gjitha materialet e shkeljeve do t’i kalojnë Task Forcës, e cila drejtohet nga Briseida Shehaj.

Shehaj ka mbajtur më përpara postin e drejtoreshë së Tatimeve dhe Agjencisë Shqiptare të Zhvillimit të Investimeve.

Screenshot_2.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dënime të rënda për 7 shqiptarët e lidhur me mafian e 'Sacra Corona Unita' (EMRAT)
Goditet rrjeti kriminal në Greqi, kush është 21-VJEÇARJA shqiptare që mbikqyrte grupin (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.010564804077148
array(1) { ["section"]=> string(82) "zyrtare-rikthehet-briseida-e-tatimeve-merr-ne-dore-drejtorine-e-rendesishme-114847" }