Zyrtari i lartë i PD del garant: Në 30 qershor nuk do ketë LUFTË mes demokratëve dhe socialistëve

Publikuar tek: politike, më 20:58 26-04-2019 Zyrtari i lartë i PD del garant: Në 30 qershor nuk do ketë LUFTË mes demokratëve dhe socialistëve

Sekretari për çështjet ligjore në Partinë Demokratike, Gazmend Bardhi shprehet se në ditën e zgjedheve vendore në 30 qershor nuk do të ketë konflikt civil.

“Nuk do ketë luftë mes socialistëve dhe demokratëve”, tha Bardhi në emisionin “Java”, duke shtuar se PD-ja është parti që s’ka nxitur kurrë konfrontim civil mes shqiptarëve.

“Nuk do të ketë luftë mes demokratëve dhe socialistëve, ky është qëndrimi im dhe besoj edhe qëndrimi i Partisë Demokratike. Nuk kemi nxitur kurrë konfrontim civil mes qytetarëve shqiptarë”, deklaroi Bardhi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13324809074402
array(1) { ["section"]=> string(103) "zyrtari-i-larte-i-pd-del-garant-ne-30-qershor-nuk-do-kete-lufte-mes-demokrateve-dhe-socialisteve-161990" }