Zyrtari i lartë zbulon shkresën: Drejtoria e përgjithshme urdhëron punonjësit të dorëzojnë numrin e kartave të identitetit për zgjedhje

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:26 21-05-2017 Zyrtari i lartë zbulon shkresën: Drejtoria e përgjithshme urdhëron punonjësit të dorëzojnë numrin e kartave të identitetit për zgjedhje

Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar sërish nëpërmjet qytetarit digjital ku shkruan se drejtoria e tatimeve urdhëron punonjësit që të dorëzojnë numrin e kartave të identitetit për zgjedhje.

Më poshtë berisha ka postuar edhe mesazhin e dërguar nga qytetari.

Postimi i Berishës:

Qytetari dixhital denoncon:

Drejtoreshen e Pergjithshme e Tatimeve, kushurire ndrikull Vero, e cila
- urdheron punonjesit te dorezojne
- nr e kartave te identitetit per zgjedhje.

Me poshte keni mesazhin e tij dhe shkresen drejtuar punonjesve per kete qellim. sb

"18/05/2017, 12:47:00: Prsh.Doktor.ja nje urdher qe na erdhi sot nga dr.e pergj.e tat.per nr.e kartave te identitetit per zgjedhjet.kjo eshte forme presioni e paster qe te votojme qelbesirat.flm"

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0086650848388672
array(1) { ["section"]=> string(140) "zyrtari-i-larte-zbulon-shkresen-drejtoria-e-pergjithshme-urdheron-punonjesit-te-dorezojne-numrin-e-kartave-te-identitetit-per-zgjedhje-79413" }