Zyrtari i PD-së infektohet me koronavirusi (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:40 11-07-2020 Zyrtari i PD-së infektohet me koronavirusi (EMRI)

Konfirmohet me koronavirus kreu i PD në Roskovec, Gëzim Caushi.

Bëhet me dije se Caushi ka 10 ditë me temperaturë dhe kollë, por është në gjendje të stabilizuar.

Caushi i është nënshtuar testit për koronavirus dy ditë më parë, ku ka rezultuar edhe pozitiv. Sakaq, mësohet se ai qëndron i izoluar në shtëpi, ku merr edhe mjekimin.

Kujtojmë që vendi ynë ditën e sotme ka shënuar një bilanc të zi, pasi 4 persona kanë humbur betejën me koronavirusi, ndërsa u regjistruan edhe 93 raste të reja gjatë 24 orëve.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096240043640137
array(1) { ["section"]=> string(54) "zyrtari-i-pd-se-infektohet-me-koronavirusi-emri-213532" }