Zyrtarja e LSI ‘s’mban' ndaj Tahirit: Putanë, nuk të shpëton as bakllavaja e Donikës, as suxhuku i Edi Ramës

Publikuar tek: barometri, më 09:05 02-11-2018 Zyrtarja e LSI ‘s’mban' ndaj Tahirit: Putanë, nuk të shpëton as bakllavaja e Donikës, as suxhuku i Edi Ramës

E pakursyer në këtë reagim të sajin anëtarja e kryesisë së LSI Elona Guri ndaj ish ministrit Saimir Tahiri.

 

“Si një putanë që kërkon virgjërinë”, kështu shprehet Elona Guri për Tahirin i cili paraditën e sotme doli në konferencë për të komunikuar vendimin e gjykatës së Katanias që mbylli hetimet ndaj tij dhe përmendi drejtpërdrejt Monika Kryemadhin si një nga të interesuarat që ish-ministri të përfundonte në burg. Kundërpërgjigja e Kryemadhit mesa duket ka ardhur përmes Elona Gurit.

REAGIMI I PLOTË I ELONA GURIT:

Si nje putane kerkon virgjerine, me kopila fshehur neper bote t’i shpetojne drejtesise, bilbilat kendojne neper telefona, per varese, byzylyke, kostume e miliona euro per te blere zgjedhjet, “Kamionisti” Saimir!

Netet pa gjume te duket sikur mbaruan, lotet e tua, tashme te qenkan thare, por mos harro jane me mijera nena qe qajne per femijet e tyre, qe ti iu solle drogen ne shtepite e tyre.

Si nje putane kerkon shpetim, je gati te japesh çdo gje, tepsi, kusi, gjellen dhe byrekun, por nuk te shpeton as “bakllavaja” e Donikes, as byfteku i Artes dhe as suxhuku i Edi Rames.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.090764999389648
array(1) { ["section"]=> string(110) "zyrtarja-e-lsi-s-mban-ndaj-tahirit-putane-nuk-te-shpeton-as-bakllavaja-e-donikes-as-suxhuku-i-edi-rames-139939" }